Заміна мастила та фільтрів

Заміна мастила та фільтрів

МОТОРНЕ МАСТИЛО

Моторне масло змащує двигун автомобіля, що забезпечує його безперебійну роботу протягом тривалого часу. Будь-який автомобільний двигун потребує технічного обслуговування та регулярної заміни масла відповідно до марки та моделі автомобіля. У кожному автомобілі є контрольна лампа масла і масляний фільтр під капотом. Це допомагає власникам автомобілів контролювати рівень масла та доливати трохи масла, якщо потрібно, не наймаючи автомеханіка.

ЗАМІНА МАСТИЛА

Важливою частиною тривалої експлуатації автомобіля є регулярна заміна масла. Однак більшість фахівців все ще сперечаються про необхідну періодичність заміни масла. Проте краще слідувати інструкції з експлуатації та дотримуватися рекомендацій виробника.
Очевидною перевагою заміни масла є економія ваших грошей, але це не завжди працює без автомеханіка. Якщо індикатор «Check Engine Oil» загоряється під час руху, це може бути серйозною ознакою того, що у вашому автомобілі недостатньо масла. Немає необхідності наймати механіка, щоб долити масло. Але якщо покажчик рівня масла продовжує горіти або світиться відразу після доливання масла, можливо, стався витік, і професійний автомеханік повинен оглянути ваш автомобіль.

Заміна мастила та фільтрів у Рівному

Запишіться на зустріч із нашою професійною командою вже сьогодні!

Інші наші послуги

Illustration

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Illustration

Ремонт системи відпрацьованих газів

Illustration

Чіп Тюнінг

Illustration

Заміна мастила та фільтрів

Illustration

Перевірка авто перед покупкою

Illustration

Технічне обслуговування системи охолодження

Illustration

Заправка та ремонт автокондиціонерів

Illustration

Чищення паливної та повітряної системи

Відгуки

Робили діагностику опель віваро по мотору, електрообладнанню та кузову. Роботою задоволені, рекомендуємо! Якісна робота! Також виявили причину несправності вакуумного насоса ЦЗ мерседеса.

Серпень 19, 2021

Михайло Кондратюк

клієнт

Робив в даному сервісі комп'ютерну діагностику автомобіля Мазда, також активував функцію автоматичного закривання дверей при початку руху. Відповіли на всі питання, швидко виконали. Рекомендую всім, хто цінує свій час

Липень 25, 2020

Андрій Герасимчук

клієнт

Виникла проблема у вихідний день, звернулася до хлопців, проблему вирішили. Результатом задоволена, рекомендую !

Квітень 15, 2020

Сімона Федорук

клієнт