Комп'ютерна діагностика автомобіля

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Комп’ютерна діагностика автомобіля важлива процедура, яка дає напрямок у пошуку несправності. Завдяки існуванню різних систем передачі даних в автомобілях, можна спростити знаходження поломки, оскільки використання сучасних сканерів дає можливість сканування кожного блоку управління, який підключений до своєї шини передачі пакетів інформації. Пошук, виявлення, усунення несправності та перевірка функціональності автомобіля одні з найскладніших процедур ремонту авто, у якості яких ви можете бути впевнені на 100% обслуговуючи ваше авто у AUTODIAGNOSTICS.

Одна із найпопулярніших позицій на ринку послуг СТО – це робота автоелектрика. Багато автомеханіків стикаючись з електричними проблемами своїх клієнтів, відправляють їх до автоелектрика, оскільки ті роботи які були виконані ними не вирішують несправності. У цей момент вступають професіонали своєї справи. Для усунення усіх скарг клієнта, наша команда працює у симбіозі майстрів автомеханіків та електриків, спільна робота яких дає бажаний кінцевий результат. Тому якщо ви хочете впевненості у експлуатації вашого автомобіля, і спокійно користуватися ним після СТО, команда AUTODIAGNOSTICS виконає усі необхідні роботи на найвищому рівні. Ми піклуємось про наших клієнтів.
Ваш впевнений рух – наша турбота.

Комп'ютерна діагностика автомобіля в Рівному

Запишіться на зустріч із нашою професійною командою вже сьогодні!

Інші наші послуги

Illustration

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Illustration

Ремонт системи відпрацьованих газів

Illustration

Чіп Тюнінг

Illustration

Заміна мастила та фільтрів

Illustration

Перевірка авто перед покупкою

Illustration

Технічне обслуговування системи охолодження

Illustration

Заправка та ремонт автокондиціонерів

Illustration

Чищення паливної та повітряної системи

Відгуки

Робили діагностику опель віваро по мотору, електрообладнанню та кузову. Роботою задоволені, рекомендуємо! Якісна робота! Також виявили причину несправності вакуумного насоса ЦЗ мерседеса.

Серпень 19, 2021

Михайло Кондратюк

клієнт

Робив в даному сервісі комп'ютерну діагностику автомобіля Мазда, також активував функцію автоматичного закривання дверей при початку руху. Відповіли на всі питання, швидко виконали. Рекомендую всім, хто цінує свій час

Липень 25, 2020

Андрій Герасимчук

клієнт

Виникла проблема у вихідний день, звернулася до хлопців, проблему вирішили. Результатом задоволена, рекомендую !

Квітень 15, 2020

Сімона Федорук

клієнт