Ремонт системи відпрацьованих газів

Видалення вихлопних газів на СТО

Виконуємо повний спект робіт по обслуговуванню, ремонту усіх систем екології автомобілів. За необхідності здійснюємо видалення систем переробки відпрацюваних газів, програмно коректуємо прошивку вашого авто, фізично виконуємо усі необхідні маніпуляції для коректної роботи авто після такої процедури. Сучасні блоки управління двигуном стали дуже складними після законодавчих вимог, наприклад з точки зору захисту навколишнього середовища, і стають вони дедалі суворішими. Без комплексного підходу вирішувати дані проблеми є складним завданням. З AUTODIAGNOSTICS ви можете бути впевнені у якості кінцевого результату, ми даємо гарантію на свою роботу.

Необхідність видалення сажового фільтра зумовлена багатьма факторами, і застосовується лише в крайніх випадках, коли ремонт системи є або недоцільним, або занадто затратним з фінансової точки зору для клієнта. Перед виконанням робіт, клієнт в обов'язковому порядку інформується про усі можливі зміни у роботі автомобіля, а також у конструктивних змінах агрегатів. Програмне забезпечення написане для автомобіля, у якого здійснюється процедура видалення систем екології, є індивідуальним, і не може застосовуватися на інших, однотипних авто. Виконання такого виду замовлень є дуже відповідальним, і вимагає наявності досвіду. Не рекомендується виконувати дані роботи самостійно, у зв'язку з високим ступенем ризику отримати травми, а також зашкодити роботі електронних систем автомобіля. AUTODIAGNOSTICS надає гарантію на виконані роботи, сервісне обслуговування та підтримку своїм клієнтам.

Видалення вихлопних газів на СТО в Рівному

Запишіться на зустріч із нашою професійною командою вже сьогодні!

Інші наші послуги

Illustration

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Illustration

Ремонт системи відпрацьованих газів

Illustration

Чіп Тюнінг

Illustration

Заміна мастила та фільтрів

Illustration

Перевірка авто перед покупкою

Illustration

Технічне обслуговування системи охолодження

Illustration

Заправка та ремонт автокондиціонерів

Illustration

Чищення паливної та повітряної системи

Відгуки

Робили діагностику опель віваро по мотору, електрообладнанню та кузову. Роботою задоволені, рекомендуємо! Якісна робота! Також виявили причину несправності вакуумного насоса ЦЗ мерседеса.

Серпень 19, 2021

Михайло Кондратюк

клієнт

Робив в даному сервісі комп'ютерну діагностику автомобіля Мазда, також активував функцію автоматичного закривання дверей при початку руху. Відповіли на всі питання, швидко виконали. Рекомендую всім, хто цінує свій час

Липень 25, 2020

Андрій Герасимчук

клієнт

Виникла проблема у вихідний день, звернулася до хлопців, проблему вирішили. Результатом задоволена, рекомендую !

Квітень 15, 2020

Сімона Федорук

клієнт