Технічне обслуговування системи охолодження

Технічне обслуговування системи охолодження автомобіля

Якщо ваш автомобіль сильно нагрівається, йому може знадобитися ремонт системи охолодження. Спочатку потрібно впевнитися, що охолоджуюча рідина візуально присутня у системі. Це найефективніший спосіб переконатися, що система охолодження вашого автомобіля знаходиться в робочому стані.
З часом в компонентах системи охолодження автомобіля можуть утворюватися тверді відкладення, які можуть призвести до засмічення трубок і магістралей. Щоб запобігти цьому, необхідно вчасно та регулярно обслуговувати автомобіль, з чим вам допоможуть професіонали AUTODIAGNOSTICS.
У AUTODIAGNOSTICS, ми комплексно підходимо до вирішення проблем клієнта, тому здійснюємо широкий спектр робіт під час обслуговування системи охолодження вашого автомобіля, щоб вона працювала правильно та ефективно.

Ще одним важливим елементом системи охолодження автомобіля є антифриз. Пам'ятайте, що антифриз потрібно міняти щосезону. Фахівці AUTODIAGNOSTICS допоможуть вам замінити антифриз, щоб гарантувати, що система вашого автомобіля не замерзне через холодну погоду.
Якщо у вашій системі охолодження є потреба у більш серйозному втручанні, ніж просто промивка або заміна радіатора, наші експерти можуть легко діагностувати проблему. Ми можемо провести перевірку тиску, щоб визначити, чи правильно працює тиск у вашому радіаторі. Якщо цей тест визначить, що тиск не працює належним чином, ми перевіримо кришки, з’єднання та шланги системи охолодження, щоб визначити, чи потребує будь-який із цих елементів ремонту чи заміни. Якщо так, ми надамо вам чесну ціну на запчастини та роботу.
У AUTODIAGNOSTICS ми прагнемо забезпечити найвищу якість обслуговування системи охолодження, від простих перевірок на герметичність до комплексного ремонту.

Технічне обслуговування системи охолодження автомобіля в Рівному

Запишіться на зустріч із нашою професійною командою вже сьогодні!

Інші наші послуги

Illustration

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Illustration

Ремонт системи відпрацьованих газів

Illustration

Чіп Тюнінг

Illustration

Заміна мастила та фільтрів

Illustration

Перевірка авто перед покупкою

Illustration

Технічне обслуговування системи охолодження

Illustration

Заправка та ремонт автокондиціонерів

Illustration

Чищення паливної та повітряної системи

Відгуки

Робили діагностику опель віваро по мотору, електрообладнанню та кузову. Роботою задоволені, рекомендуємо! Якісна робота! Також виявили причину несправності вакуумного насоса ЦЗ мерседеса.

Серпень 19, 2021

Михайло Кондратюк

клієнт

Робив в даному сервісі комп'ютерну діагностику автомобіля Мазда, також активував функцію автоматичного закривання дверей при початку руху. Відповіли на всі питання, швидко виконали. Рекомендую всім, хто цінує свій час

Липень 25, 2020

Андрій Герасимчук

клієнт

Виникла проблема у вихідний день, звернулася до хлопців, проблему вирішили. Результатом задоволена, рекомендую !

Квітень 15, 2020

Сімона Федорук

клієнт