ПЕРЕВІРКА АВТО ПЕРЕД ПОКУПКОЮ

ПЕРЕВІРКА АВТО ПЕРЕД ПОКУПКОЮ

Ви купуєте автомобіль? Це класна подія) А ще краще коли впевнено керуєш новим і перевіреним авто, яке допоможе тобі на шляху до твоїх цілей!Відчуття безпеки, впевненості, та надійності – це те що отримують наші клієнти під час покупки автомобіля, отримавши експертний висновок від кваліфікованих спеціалістів AUTODIAGNOSTICS.Ми перевіряємо: лакофарбове покриття, оглядаємо цілісність кузова, перевіряємо підкапотний простір на наявність видимих дефектів, перевіряємо ходову частину, проводимо розширену комп’ютерну діагностику з пошуком реального пробігу автомобіля та аналізом параметрів основних вузлів. За потреби робимо детальний відео огляд автомобіля та надсилаємо замовнику.

Ми думаємо про потреби кожного клієнта, і радимо завжди перевіряти авто перед покупкою. Наше завдання – допомогти отримати ці класні емоції від керування автомобілем, який буде служити на шляху до ваших цілей! AUTODIAGNOSTICS співпрацює разом з командою DRIVE500. Ми тримаємо високі стандарти наших результатів, оскільки репутація нашої спільної роботи – це той показник який показує довіру наших партнерів, а найголовніше - клієнтів. Ми допоможемо купити класний автомобіль, і вбережемо від автохламу, і надокучливих, нечесних автомобільних бізнесменів.

Перевірка авто перед покупкою в Рівному

Запишіться на зустріч із нашою професійною командою вже сьогодні!

Інші наші послуги

Illustration

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Illustration

Ремонт системи відпрацьованих газів

Illustration

Чіп Тюнінг

Illustration

Заміна мастила та фільтрів

Illustration

Перевірка авто перед покупкою

Illustration

Технічне обслуговування системи охолодження

Illustration

Заправка та ремонт автокондиціонерів

Illustration

Чищення паливної та повітряної системи

Відгуки

Робили діагностику опель віваро по мотору, електрообладнанню та кузову. Роботою задоволені, рекомендуємо! Якісна робота! Також виявили причину несправності вакуумного насоса ЦЗ мерседеса.

Серпень 19, 2021

Михайло Кондратюк

клієнт

Робив в даному сервісі комп'ютерну діагностику автомобіля Мазда, також активував функцію автоматичного закривання дверей при початку руху. Відповіли на всі питання, швидко виконали. Рекомендую всім, хто цінує свій час

Липень 25, 2020

Андрій Герасимчук

клієнт

Виникла проблема у вихідний день, звернулася до хлопців, проблему вирішили. Результатом задоволена, рекомендую !

Квітень 15, 2020

Сімона Федорук

клієнт