ПРО НАС

Illustration
Illustration
Illustration

Історія

Компанія AutoDiagnostics заснована у 2019 році, та є профільним підприємством з ремонту автомобілів, а саме спеціалізується на виконанні замовлень автоелектричного спрямування. Наша суспільно-корисна робота мала початок з невеличкого гаражного приміщення, початкового набору ручного інструменту, мінімального діагностичного обладнання та великого бажання надавати високий якісний рівень послуг з ремонту складних несправностей, якого так не вистачає на ринку. За час нашої роботи компанія постійно працює над вдосконаленням навичок, поглиблює знання працівників у нових системах які розробляють автоконцерни, розширюємо матеріальну базу та використовує найсучасніше діагностичне обладнання.
Наші спеціалісти мають специфічний досвід, що дозволяє нам бути лідерами у галузі ремонту електронних систем, та вирішення нетривіальних проблем. Професіонали нашого колективу мають профільну освіту у напрямку розробки, обслуговування, діагностики та ремонту електронних систем, і звісно багатий досвід роботи в автомобільній сфері.
Комплексний підхід нашої команди дозволяє усувати причину появи, а не лише наслідок несправностей.
83% виконаних нами робіт базуються на втручанні в роботу електронних систем автомобіля, для вирішення яких необхідно володіти профільними знаннями, мати багатий досвід роботи із електронікою та розробкою програмного забезпечення.
Важливим фактором є використання професійного обладнання, починаючи від ручного інструменту, автомобільних сканерів електронних систем, систем вимірювання та діагностики роботи компонентів та закінчуючи професійними програматорами для виконання робіт чіп-тюнінгу та оновлення ПЗ різних блоків управління автомобіля.
Працюємо на результат!

НАША ГАРАНТІЯ

Ми впевнені в якості наших послуг

Немає кращого спокою, ніж усвідомлення того, що у вас менше турбот, якщо ваш автомобіль обслуговують експерти у вашій місцевій автомайстерні AUTODIAGNOSTICS. Вони підтримують свою роботу з гарантією вашого спокою.
Які переваги?1. Гарантія входить БЕЗКОШТОВНО разом із вашим відповідним ремонтом або обслуговуванням.2. Виконання гарантійних робіт у першочерговому порядку, у разі настання таких випадків.3. Дотримуємось вимог чинного законодавства.4. Можливість оформлення розширеної гарантії для постійних клієнтів.

Зв'яжіться з нами, щоб записатися на прийом або поставити нам будь-які питання, пов'язані з обслуговуванням, ремонтом або діагностикою автомобіля.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

AUTODIAGNOSTICS - компанія справжніх професіоналів високого рівня, яка працює з 2019 року. Ми завжди прагнемо до найвищої якості, чесного та доброзичливого обслуговування та робимо все можливе, щоб допомогти вам якомога швидше.

Дружній та чесний сервіс

Надаємо гарантію та клієнтську підтримку

Дипломовані спеціалісти

Працюємо на результат

Більше 5500 тисяч задоволених клієнтів за час інсування компанії

ЗУСТРІЧАЙТЕ НАШУ КОМАНДУ

Наші висококваліфіковані та сертифіковані техніки стоять за нашим успіхом і забезпечують найвищу якість послуг з ремонту та технічного обслуговування автомобілів.

Illustration

Олексій

Власник

Illustration

Марк

Керівник відділу по роботі з клієнтами

Illustration

Юрій

Технічний експерт, автоелектрик

Illustration

Вакансія

Автоелектрик

Illustration

Олександр

Головний механік

Illustration

Вакансія

Механік

Запишіться на зустріч із нашою професійною командою вже сьогодні!