Чищення паливної та повітряної системи

Чищення паливної та повітряної системи автомобіля

За допомогою спеціального обладнання наші майстри виконають всю необхідну чистку. Вони подбають про впускні клапани та колектори.
З плином часу на клапанах, портах, форсунках, камерах згоряння та паливних форсунках утворюється відкладення. Вони можуть бути причиною втрати потужності автомобіля, важкого запуску, дзижчання та стукоту, нестабільної роботи на холостому ходу, важкого запуску, вагань, пропусків запалювання та низької запасу ходу автомобіля.

Наша команда професійних автомеханіків використовує спеціалізовані паливні системи, повітряні очищувачі та кондиціонери для очищення паливних форсунок, портів, впускних клапанів, дросельної заслінки та повітрозабірника вашого автомобіля. Ці кондиціонери та миючі засоби видаляють шкідливі відкладення в камері згоряння з усіх цих частин. Це гарантує більш плавну роботу двигуна автомобіля. Ретельне очищення індукційної системи за допомогою нашого спеціалізованого обладнання, очисників і кондиціонерів зробить Ваш автомобіль більш ефективним.

Чищення паливної та повітряної системи автомобіля у Рівному

Запишіться на зустріч із нашою професійною командою вже сьогодні!

Інші наші послуги

Illustration

Комп'ютерна діагностика автомобіля

Illustration

Ремонт системи відпрацьованих газів

Illustration

Чіп Тюнінг

Illustration

Заміна мастила та фільтрів

Illustration

Перевірка авто перед покупкою

Illustration

Технічне обслуговування системи охолодження

Illustration

Заправка та ремонт автокондиціонерів

Illustration

Чищення паливної та повітряної системи

Відгуки

Робили діагностику опель віваро по мотору, електрообладнанню та кузову. Роботою задоволені, рекомендуємо! Якісна робота! Також виявили причину несправності вакуумного насоса ЦЗ мерседеса.

Серпень 19, 2021

Михайло Кондратюк

клієнт

Робив в даному сервісі комп'ютерну діагностику автомобіля Мазда, також активував функцію автоматичного закривання дверей при початку руху. Відповіли на всі питання, швидко виконали. Рекомендую всім, хто цінує свій час

Липень 25, 2020

Андрій Герасимчук

клієнт

Виникла проблема у вихідний день, звернулася до хлопців, проблему вирішили. Результатом задоволена, рекомендую !

Квітень 15, 2020

Сімона Федорук

клієнт